Užsakymus priimame el.paštu uzsakymai@laiva.lt
Tel. 8-5 2727203
Prekes siunčiame: paštomatais, kurjeriu

GRĄŽINIMAS IR PAKEITIMAS

Garantijos sąlygos

Visoms prekėms suteikiama gamintojo garantija. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei prekės buvo naudojamos tinkamai ir pagal paskirtį.

Prekių grąžinimas pirkusiems el. parduotuvėje

Pirkėjas nenurodydamas priežasties turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.laiva.com sudarytos pirkimo – pardavimo sutarties, apie tai pranešdamas Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės priėmimo dienos ir nuo šio pranešimo dienos nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų išsiųsdamas prekę Pardavėjui į Omniva paštomatą adresu: Antakalnio g. 78A, Vilnius, gavėjo kontaktinis telefono numeris +37061812441.

Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę, reikalinga užpildyti grąžinimo formą ir ją atsiųsti pardavėjui el.paštu: uzsakymai@laiva.lt . Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, pardavėjas įsipareigoja jūsų įsigytai prekei atlikti garantinį aptarnavimą, sumažinti prekės kainą, savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus nustatytomis taisyklėmis.

Įsigytos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis”, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija).

Grąžinant kokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).
  • Pirkėjas norėdamas grąžinti prekę, tai turi padaryti savo sąskaita, todėl jam bus grąžinama prekės pristatymo kaina.
  • Grąžinant prekę privaloma laikytis tikslių pakavimo taisyklių: https://www.omniva.lt/Verslo/Siunta/kaip_paruosti_siunta